There are no translations available.

Nostalgie adventních časů se blíží a velmi rád bych Vás uvítal na připravovaných adventních koncertech,kde se setkává široká veřejnost,ale i známí umělci.
Velký sál-Depozitář muzea je krásným prostředím.Velká pec,kde je vidět hořící ohen vyhřívající celý prostor.Při koncertech mohou diváci svým pohledem sledovat nejen umělecké projevy učinkujících,ale i největší kočár,který je vždy velkým překvapením.

S přáním požehnaných dnů za Muzeum kočárů s úctou  Václav Obr.

Z celého srdce děkuji všem, kteří se zůčastnili nebo podpořili desátý ročník neopakovatelného Josefkolu 2017. Děkuji všem návštěvníkům, kteří přijeli z dálek či blízkého okolí podpořit řemeslo i řemeslníky.


S úctou za Muzeum kočárů Václav Obr


foto  - Jaroslav Ircing
kamera  - Pavel Surma

PROGRAM JOSEFKOL 2017 [PDF, 646Kb]Poděkování

Muzeum kočárů v Čechách pod Kosířem touto cestou děkuje za pomoc při dohledání alba kočárů, které věnoval v říjnu roku 1891 na Zemské jubilejní výstavě v Praze J. O. Jech stavitel kočárů v Praze Císaři Františku Josefu I.

Poděkování patří:
panu Ing. Františku Václavovi, Muzeum Císaře Franz Josefa I., Terezín, 
panu Ing. Jiřímu Daňkovi z Napajedel, 
panu Mgr. Janu Kahudovi, Ph.D. Národní archiv Praha, 
paní Mag. Michaele Ortner, MSc Österreichische Nationalbibliothek Bildarchiv, 
panu Jiřímu Judovi, Vídeň.

Velké poděkování patří paní Janě Budinské, General Manager Hotel ROTT Praha, která zajistila unikátní kopii tohoto alba. Album kočárů se tak symbolicky po 126 letech vrátilo zpět.

S úctou Václav Obr a Milan Novák

 


S úctou děkuji všem starostům a široké veřejnosti při pořádání slavnostního zahájení turistické sezóny cestovním kočárem v Olomouckém kraji.


Za Muzeum kočárů Václav Obr.

 

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 Next > End >>
Page 1 of 6